Kruszwica, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier - bez języka - dla par/grup

Niemcy, Norymberga

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację &#8211; czekamy na Ciebie!
Obecnie dla naszego klienta renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier/Pakowacz
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
&#8226; Pakowanie towarów (odzież, kawa) wg listy
&#8226; Praca w temperaturze pokojowej
&#8226; Rozładunek i załadunek towarów
&#8226; Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
&#8226; Dyspozycyjność, sumienność
&#8226; Mile widziana znajomość języka niemieckiego
&#8226; Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
&#8226; Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na warunkach niemieckich
&#8226; Dodatki za nadgodziny +25%
&#8226; Dodatki za nocki +25%
&#8226; Dodatki za niedziele +50%
&#8226; Dodatki za święta +100%
&#8226; Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
&#8226; Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
&#8226; Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
&#8226; Darmowe zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
&#8226; Możliwość podjęcia pracy od zaraz na długi okres czasu
Od kandydatów nie pobieramy prowizji. Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres niemcy@axialus.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Listopad, 2017  14:42

Identyfikator: 625001

Wyświetleń: 1152